مزیت های خرید پستی و خرید اینترنتی چیست

مزیت های خرید پستی و خرید اینترنتی چیست خرید اینترنتیدر این مطلب سه مزیت مهم خرید پستی و خرید اینترنتی را نسبت به خرید از مغازه های سطح شهر و خرید از پاساژها شرح میدهیم.

مزیت اول - خرید بدون نیاز به تحمل ترافیک و آلودگی‌های صوتی و ...
 همه میدانیم شلوغی و ترافیک در شهرهای بزرگ یکی از موارد آزاردهنده است که باعث می شود مردم در این شهرها، اغلب با اعصاب داغون به خانه یا محل کار برسند. دود و صدای بوق و انواع الودگی‌های صوتی همه حواس افراد را به خود مشغول کرده و افراد را کلافه و سردرگم می کند.
ولی به نظر شما در خرید اینترنتی لازم است که خودتان را در معرض الودگی صوتی، ترافیک و آلودگی هوا قرار دهید ؟ آیا در خرید اینترنتی ماشین شما به دلیل پارک ممنوع جریمه خواهد شد ؟ به هیچ وجه!
شما در محل کار یا خانه گرم و نرمتان نشسته اید و با چندکلیک هرمحصولی که میخواهید را سفارش می‌دهید.

مزیت دوم - امکان مقایسه محصولات و قیمت ها بصورتی ساده تر و با صرف انرژی کمتر
حتما دوست ندارید برای مقایسه اجناس و قیمت‌ها در گرما و سرما از این پاساژ به آن پاساژ و از این مغازه به مغازه دیگر بروید. وقت شما خیلی گرانبهاتر از این حرفهاست و این فروشگاه‌های اینترنتی هستند که کار مقایسه محصولات و قیمت‌ها را برای شما آسان کرده‌اند. کافیست قیمت‌ها را در چندفروشگاه با هم مقایسه کنید و در گوگل هرچیزی که در رابطه با محصول می‌خواهید جستجو کنید. اینترنت همه چیز را برای شما آسان می کند.

مزیت سوم - عدم نیاز به جابه‌جایی پول
با خرید اینترنتی حتی نیازی به رفتن به بانک نیست. در اکثر فروشگاه‌های اینترنتی از جمله فروشگاه لوکس مارکت ، درگاه پرداخت انلاین برای پرداخت وجه محصول قرار داده شده است و شما به راحتی چند کلیک می توانید با پرداخت انلاین، محصول را سریعتر بدست آورید. همچنین با خرید پستی یا سرویس تحویل درب منزل (COD) که 95 درصد فروشگاههای اینترنتی (ازجمله فروشگاه فعلی) دارای این سرویس می‌باشند، شما محصول را درب منزل تحویل می گیرید و وجه آنرا به مامور پست می‌پردازید.
به همین راحتی ...